Cześć Wszystkim! Jestem nową posiadaczką BME e87 z 2005r lapy zwykłe przedliftowe (bez xen przód). Pytanie czy zmieniając lampy na LCI bez ledów muszę dokonać jakiejś konkretnej zmiany podzespołów (modul) czy wystarczy zmiana kabelków we wtyczce. Co w przypadku gdy chciałabym założyć lampy z led, co konkretnie muszę zmienić, jaki moduł dokupić? Czy ktoś na podkarpaciu zajmuje się czymś takim???