Witam! Mam pytanie dotyczące zaniku mocy w bmw e39 525D. Przy przyspieszaniu do około 4000 obrotów nie jestem w stanie wyprzedzić TIRA. Wymieniłem nieszczelny kolektor dolotowy powietrza oraz sprawdziłem drucik na przepływomierzu. Wygląda na dobry. Natomiast po odłączeniu wtyczki od przepływomierza trochę się poprawia. Raz jest dobrze a innym razem znowu muł! Powiedzcie co może być przyczyną takiego stany rzeczy? Z góry dziękuję.