Przerobienie stabilizatora od e65 było dużo szybsze i prostsze. Żeby uszczelnić stabilizator od e60 trzeba rozcinać puszkę, znaleźć odpowiednie uszczelnienie, którego w serwisie się nie kupi. Zresztą jak już pisałem wcześniej, wymiana samego uszczelnienia nie wiele pomoże bo problem jest gdzie indziej. Da się uszczelnić stabilizator ale jest z tym trochę zabawy i nie da się tego zrobić w garażu. "Moi mechanicy wymienili mi stabilizator, odpowietrzyli i nie mogą sobie poradzić z pojawiającym się błędem." A jaki błąd się pojawia? Stabilizator w ogóle nie działa?