Okej - dzieki za odpowiedź. Pamietasz moze czy on jest dwupozycyjny? Tzn czy po nacisnieciu przycisku on wraca w gore czy pozostaje wcisniety w dol w stronę podlogi?
Witam wszystkich. Mam pytanie o przycisk blokady drzwi w e39: czy on jest podswietlany? Czy ma w srodku wymienna zaroweczke? Nie moge zalaczyc fotki ale chodzi mi o ten na tunelu srodkowym.
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.