Witam wszystkich W moim aucie miałem cieknący 4 wtrysk czyli sterujący. Dzisiaj pojechałem i udało sie go zregenerować i już nie cieknie. Natomiast mechanik który to montował nie mógł zamontować wtyczki, ale wreszcie mu sie udało. Wcześniej w trakcie jazdy było dobrze, teraz mam wrażenie jakby brakło mu trochę mocy. Przyglądałem sie tak gdzie jest ta wtyczka i odnosłem wrażenie że są dwa wejścia. Czy to możliwe, czy źle podłączył wtrysk?