Panowie dołącze się do tematu, czy po za brakiem trybu DS zauważyliście jakieś niedogodności? Mam problem z e92 335i nie działa tryb DS, manetki i cała multifunkcja kierownicy. Kod błedu wyskakuje mi 5087 EGS Hardware input (…) Przychodzi coś komuś do głowy? Problem pojawił się po wymianie panewek i krzyżaka kolumny kierowniczej ale to raczej mało powiązane rzeczy Z góry dziękuje za odpowiedzi