Witam, posiadam bme z 00 rok z xenonami, problem tkwi w tym, że po strone pasażera nie świeci lampa, napiecie jest 10 z hakiem po stronie kierowyc jest 11 z hakiem, czyli różnica jest około 1volta... Gdzie szukać rozwiązania problemu. PS: żarniki i żarówki są sprawne bo świecą po stronie kierowcy, problem z masą wykluczam bo masę ładowałem w golutką karoserię auta. Pozdrawiam, zapraszam do wspólnego główkowania