Witam wszystkich maniaków, jeśli temat już był to przepraszam, ale nie potrafię znaleść konkretnej odpowiedzi. Dziś zaświeciła mi się kontrolka silnika. Nie tak jak zawsze na komputerze tylko na zegarze i ciagle swieci. Nic się z samochodem nie dzieje, dopiero w sobotę bede na komputerze ale może już ktoś coś może powiedzieć na ten temat. Z góry dzięki. Spokojnego dnia pozdro
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.