Witam z racji tego że w moim x5 e53 3.0i puszcza uszczelka(wysokie ciśnienie w układzie oraz przepalanie płynu na zimnym silniku zaraz po odpaleniu) chcę zdjąć głowicę i chcę zrobić to sam ceny warsztatów 4500-5000zł. Oglądałem parę filmów o ustawieniu vanosa wszędzie potrzebna blokada ustalająca odległości wysunięcia wypustów takie urządzenie kosztuje ok 500 zł. Czy mogę prosić o opis któregoś z mistrzów jak to zrobić bez blokady, wiem że są tacy co umieją:)) Proszę o poradę i pomoc techniczną serdecznie pozdrawiam.
Witam forumowiczów :), zmagam się z problemem pierwszego przerywanego biegu wycieraczek, mianowicie chodzi nieprzerwanie tak samo,tą samą prędkością jak drugi bieg, manetka od czasówki nie reaguje wszystkie inne funkcje chodzą jak należy. Proszę o pomoc w czym tkwi problem nie chcę wymieniać na tkzw pałę, :?: czytałem że może mieć wpływ czujnik deszczu proszę o poradę
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.