Sachs jest dobrym amorkiem drogim ale tez sie zdazaja i to duzo reklamacji wiem jedno ze jesli sa kupione z sieci Inter Team to chociaz reklamacje uznają gozej jesli chodzi o fote i cars bo oni sa importerami tego, ja bym napewno polecil bilsteina widzialem ze ktos sie na jego temat zle wypowiada ale jesli ktos wymieni amorek a gorne mocowanie lub łozyso czy w zawieszeniu sworznie maja luzy to niestety nawet ze złota sie nie utrzyma w kazdym razie na bilsteina nigdy reklamacji niebylo i ma cene przyzwoitą