Witam Państwa bardzo serdecznie, czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat procesu wykonania testu kompresji 4.8 v8 E70 oraz jakie powinny być prawidłowe odczyty nie wskazujące na poważną usterkę? Dziękuję za odpowiedzi.
Witam Państwa serdecznie, Bardzo proszę o Wasze opinie na temat tej ofert sprzedaży. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-bmw-x5-e70-2007-drugi-wlasciciel-bogate-wyposazenie-ID6DrbHA.html
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.