Ja załozylem głosniki Harmana (dołozylem twitery w trójkąty w drzwiach- musiałem kupic trójkaty ASO poniewaz nie miałem) i dokupilem audio system wzmacniacz za 1000 zł i gra... jak harman kardon :)
Witam, przejrzałem juz forum i nigdzie nie moge znalezc listy bezpieczników do F34, BMW GT3. Bede bardzo wdzieczny. Ewentualnie moze ktos mi napisze nr bezpiecznika od gniazda zapalniczki. Pozdrawiam
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.