Dzień dobry.
Powoli rozglądam się za zakupem E91 330d.najlepiej skrzynia automat. Rok produkcji od 2007-2010.
Jak ktoś z forum ma zamiar swoje auto sprzedac lub ma wiedzę o kimś,kto chce to proszę o kontakt
Pzdr
Dzien dobry. Być może juz to ogłoszenie było- jak tak, to przepraszam. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-335d-ID6DoNHl.html? Ktoś , coś może na temat tego auta powiedziec? w CEPIK wszystko wydaje sie ok. pzdr.
10 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.