Czyli jak dobrze rozumiem, podłączasz pod twoją F10 ładowarkę w trybie naprawy z napięciem do 16,5V i nic się nie dzieje z elektroniką auta. Ile razy już tak robiłeś?
Akumulator zwykły, ołowiowy - Banner 95AH. Pisałem do firmy Ctek w Niemczech i twierdzą, że można ładować bez odłączania, bo do 16V nic się nie stanie. Wolałbym jednak się upewnić, czy ktoś tego próbował.
Czy ładował ktoś F10/F11 ładowarką CTEK MXS 5 w trybie RECOND (15,8V) bez odłączania akumulatora od samochodu? Chodzi mi o wpływ takiego napięcia na elektronikę, czy nic się nie stanie. Tylko tak w praktyce, bo teoria teorią, a praktyka praktyką.
Jak zainstalować mapy Road Map Europe MOVE WEST 2020 i Road Map Europe MOVE EAST 2020?? Najpierw jedną, a potem drugą? Polska jest w East czy West?
1 450 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.