Treść opublikowana przez shrek81
-
podlaczenie ipoda(video) do bmw 530d (e60)
idx dziekuje za rade ale powiedz mi czy to dziala naprawde ??tzn z ipoda masz teledyski i mozesz ogladac na ekranie bmw tak?? mozna operowac z idrive ipoda?? czy poprostu to byla odpowiedz ogolna ?? ale mimo tego dziekuje za odpowiedz pozdrawiam :cool2:
-
dziwny dzwiek wycieraczki
jak jechalem podczas deszczu to mialem dziwne chropotanie(chodzi o wycieraczke tzn gume a nie mechanizm wycieraczki) po szybie tzn nie caly czas ale co jakis czas.sprawdzalem przy suchej szybie nie ma takiego chropotania tylko przy deszczu jest tak . na moje rozumowanie to powinno byc na odwrot chropotac przy suchej a w czasie deszczu powinno byc ok.mieliscie moze taki problem ??
-
podlaczenie ipoda(video) do bmw 530d (e60)
mam pytanie odnosnie montazu i-poda w bmw 530d (e60).czy da sie zamontowac ipoda nano zeby odtwarzac z ipoda na ekran obraz(mozna kierowac tego ipoda idrivem??? ) ??znalazlem stronke gdzie pokazane sa dwa wynalazki juz wam pokazerze jakie :) prosilbym o wypowiedz na ten temat bo jestem zielony :lol: http://www.pegasussl.co.uk/advanced_search_result.php?keywords=e60&categories_id=&inc_subcat=1&manufacturers_id=&pfrom=&pto=&dfrom=&dto=&x=0&y=0 zaznacze ze mam navi business jezeli to cos ma do tego.Jezeli to co pokazuje to pic na wode to moje 2 pytanie brzmi jak podlaczyc samemu ipoda normalnego tak zeby obslugiwac go i-drivem??czy wogole to da sie da zrobic.pozdrawiam
-
Upgrade Softu do Nawigacji - V27 - WIDOK PERSPEKTYWICZNY
:cry:
-
Upgrade Softu do Nawigacji - V27 - WIDOK PERSPEKTYWICZNY
siemka dareckio i jak testy w weekend?? wiesz cos juz o tym updatecie do e60??dziala ten programik do e60?? pozdrawiam
-
Upgrade Softu do Nawigacji - V27 - WIDOK PERSPEKTYWICZNY
dareckio czekam na iformacjei ;)) dziekowa ;)) :lol:
-
Upgrade Softu do Nawigacji - V27 - WIDOK PERSPEKTYWICZNY
chcialem sie spytac czy ten update bedzie pasowal do e60 ???tylko ze ja mam navi buisness czy jak to sie pisze ;))pozdrawiam
-
wymiana o nawigacje
bicker no co ja moge tutaj wiecej powiedziec,ty wiesz lepiej bos kumaty ja poczatkujacy i nie wiem co jest piec ;)) dziekij serdecznie pozdrawiam
-
zmiana panela klimy
dziekij poraz kolejny bicker :D
-
wymiana o nawigacje
dziekij tora :D
-
wymiana o nawigacje
dziekij bicker za odpowiedz a wiesz moze kto takiego czynu by sie podjal?? w wielkopolsce ??tzn ja pytam orientacyjnie bo w grudniu chyba bede w tym regionie tzn w kaliszu .pozdrawiam
-
wymiana o nawigacje
dziekij tora z odpowiedz choc wogole nie na temat :) poporstu chialem znac odpowiedz bo moge miec nosnik do professionala niedrogo w pelni sprawne i dlatego z takim zapytaniem :D jakbys mogl mi odpowiedziec to bym byl wdzieczny a swoja droga nie brakuje mi niczego po za tymi dwoma co pisalem a tak naprawde tylko navi ktora mam tylko strzalki a chcialbym miec kolorowy ekran .dziekij za odpowiedzi z gory
-
wymiana o nawigacje
witam wszystkich.mam pytanie odnosnie nawigacji.mam biznes navi i jakbym chcial zmienic na professional to wystarczylo by zmienic naped i monitor??czy to bardziej skomplikowane ??dziekuje za odpowiedz z gory i zycze milego dzionka :))
-
zmiana panela klimy
mam nowy panel klimy ktory zakupilem a w swojej 5 mam pokretla(w tej nowej sa kolka na panelu ) i chcialbym sobie to wymienic .moje pytanie jest czy jezeli wymienie panel to wczystkie funkcje tego nowego panela beda dzialac czy beda klopoty ??
-
co to za sygnal??
dziekij chlopaki za odpowiedzi ;))) J 23 to nie temperatura napewno ale dziekij za odowiedz ;))to raczej godzina ;)) teraz juz rozwiazana zagadka przez was chlopaki a raczej przez rufia bo byl 1 :))
-
co to za sygnal??
Rufio powiem ci szczerze ze to wlasnie jest mozliwe ;)) bo cos tam przestawialem tzn zaznaczalem i moze to jest to ;))