Witam mam pytanie. Mam na oku BMW e60 525d z 2004 roku. Problem polega na tym że jak twierdzi właściciel po odpaleniu bardzo mocno kopci na czarno po czym po chwili gdy prawdopodobnie złapie temperature wszystko wraca do normy ja wiem ze to diesel i dymka musi puścić ale czy to normalne? Raczej nie i w związku z tym chciałbym zapytać co może być na rzeczy czy to powazna sprawa i czy na poważnie rozpatrywać zakup takiego samochodu bo cena jest atrakcyjna. Z góry dziękuję za odpowiedzi.