Hej, jestem posiadaczem E60 z napędem X-drive i po przeczytaniu wielu tematów o doborze felg mam wielki dylemat. Moje felgi to BMW Styling 230, przód 8j ET37, tyl 9j ET39 na których aktualnie były opony 245/35 i 255/35. Mój problem jest taki, że nie wiem czy już szukać 4 takich samych felg (gdzie to jest problem bo tego jest mało) czy skorygowrać to jakoś i zamówić opony chociaż nawet nie wiem jakie. Bardzo proszę o pomoc.