witam. chcialbym kupic bmw e36 325 tds poniewaz wydaje mi sie ze ten samochod spelni moje oczekiwania ale nie jestem pewien wiec wole sie upewnic :) tu pojawiaja sie moje pytania: jak wyglada jazda 2.5 tds (przyspieszenia, spalanie, elastycznosc silnika, awaryjnosc itp.) oraz jak wyglada jazda bwm (komfort, precyzyjnosc ukladu kierowniczego i skrzyni biegow itd)??? ogolnie najbardziej liczylbym na odpowiedzi na pierwsze pytanie. z gory dziekuje :D