Witam, zakupiłem e46 w sedanie. Problem polega na tym, że numer vin wybity na samochodzie oraz w dowodzie rejestatcyjnym po sprawdzaniu widnieje hatchback. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego tak może być? Autko z 2001 roku, zakupione za 5 tys, ma jednego rdzawego parcha, ale stan wizualny i techniczny nie ma nic do zarzucenia. Zastanawiam się, czy może ktoś zrobił klona bo buda była uszkodzona czy jakiś błąd czy po prostu producent sobie wpisał co chciał?