Hej, Kupiłem sobie ostatnio moje pierwsze BMW seria 1 E87 116i. I mam pytanko czy da się włączyć funkcję wycieraczek przednich, żeby działały czasowo tzn. przecierają szybę ,a później są w stanie bezczynności i znowu przecierają szybę. Z tego co sobie sprawdziłem są 4 tryby: 1) chodzą non stop na maxa 2) chodzą non stop, ale trochę wolniej 3) są wyłączone zupełnie 4) przecierają tylko raz, jeśli się uruchomi manetkę na maxa w dół Będę wdzięczny za pomoc. Dzięki!