Witam. Umnie w M50d bardzo mocno trzęsie wymieniłem sterowniki i świece zaczęło jeszcze bardziej . Dodam że tylko przy rozruchu około 30 sek później jest ok. Miał ktoś może podobny problem? Pozdrawiam
Witam przy rozruchu zimnego silnika mocno trzęsie silnik. Świece żarowe i sterownik wymieniłem nic nie pomogło. Czy po wymianie trzeba zaadaptować lub przuczyć nowe świece i sterownik ? Pozdrawiam Krzysztof
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.