Treść opublikowana przez yaro600
-
Gdzie szukać czujnik AUC
Dzięki za odpowiedz czyli prawdopodobnie nie ma ten czujnik nic wspólnego z klimatyzacją.Zapytam inaczej tzn. zaczęło się od tego że raz zaskoczyła klima a raz nie,sprawdziłem czy jest czynnik i wszystko jest ok. w tej chwili w ogóle nie chłodzi ale po włączeniu klimatyzacji co dziwne wiatrak od klimy się załączy, po podłączeniu do komputera wyskoczył właśnie ten uszkodzony czujnik auc. Jeżeli ktoś miał podobny problem to proszę o pomoc.
-
Gdzie szukać czujnik AUC
Panowie mam problem z klimą raz działa raz nie działa po podłączeniu komputera okazało się że siedzi Czujnik AUC. Co to za czujnik i gdzie go szukać :?:
-
Problem z wachnieciem temperatury
Koledzy po przeczytaniu waszych postów nie daje mi to spokoju wydaje mi się że jest wszystko ok. ale wolę się upewnić.Posiadam bunię 530d i wskaźnik temperatury teraz przy tych upałach czy jadę szybciej czy wolniej jest troszkę za połową czy to normalne?Dziękuję i Pozdrawiam :!:
-
530d touring rok 2000
Kolego ja mam trzy zbiorniczki ten trzeci jest od przednich reflektorów,nie szukaj przyczyny w silniczkach tylko sprawdź na początek kable.Najczęstsza przyczyna tkwi w gumowej przelotce która idzie do klapy w środku są załamane i pourywane przewody. W komi to norma!!!! Ja tak miałem.
-
Pomoc w wsprawie bezpieczników!!!!
Kolego jak poradzisz sobie z tylną wycieraczką to jak możesz to podziel się z informacją jaka przyczyna tkwiła? .Ja wiązkę sprawdziłem wydaje mi się że jest ok.wymieniłem dwa silniczki i dalej nic :!: Sam już nie wiem co to może być :?: Pozdrawiam :!:
-
Jak wyciągnąć dużą navi
Kolego "bartek_p" a które to są te kable aby podłączyć wzmacniacz :?:
-
Tuleje tylnego wózka wymiana samodzielna??
Acha czyli też mam to do wymiany.Dzięki i Pozdrawiam!!!
-
Tuleje tylnego wózka wymiana samodzielna??
Kolego a jakie masz objawy że musisz wymienić te gumy,pytam ponieważ u mnie na dziurach tak bije.Czy to te gumy znajomy mówił że na 100%.
-
Jak wyciągnąć dużą navi
W bagażniku po lewej stronie :?: ale które kable tam nic nie widać żeby byłe jakieś puste kable
-
Jak wyciągnąć dużą navi
Przede wszystkim zapytam się czy wo gule można podłączyć wzmacniacz.Jak tak to w jaki sposób podłączyć :?: a przede wszystkim jak wyciągnąć navi(duża) aby nic nie uszkodzić.POZDRAWIAM :!: :!: :!:
-
Tylne wycieraczki nie działają
A u mnie dalej koledzy sobie nie poradziłem z wycieraczką kupiłem nawet silniczek i też nie działa.Sam nie wiem co dalej gdzie szukać usterki?
-
Dalej problem z parktronikiem
Po długotrwałym szukaniu przyczyny wreszcie zrobione okazało się że kabelek jeden był przerwany.
-
Tylne wycieraczki nie działają
Sprawdziłem wszystko i wydaje mi się że padł przekaźnik przy silniczku.
-
Parktronick oraz DVD
To ten Sebastian z Sosnowca?
-
Dalej problem z parktronikiem
A czy to jest jakoś połączone szeregowo pytam ponieważ u mnie są czujniki z przodu i z tyłu gdzie szukać najpierw? a co do czujnika tak sprawdziłem od razu i są takie same numery.Dodam jeszcze że przysłuchując się to wszystkie czujniki tak cykają to dobry znak?
-
Dalej problem z parktronikiem
Koledzy opadają mi już ręce zrobiłem tak jak mówiliście sprawdziłem wszystkie czujniki (przód i tył) okazało się że faktycznie jeden nie cykał kupiłem taki sam włożyłem i dalej nie działa. Aczkolwiek teraz jest sygnał ciągły i potem mruga zielona kontrolka sygnał wyraźnie słyszalny jest z przodu a nie z tyłu.Może ktoś miał podobny problem i uporał się z nim.Pozdrawiam I czekam cierpliwie na odpowiedz.
-
Gdzie są przekażniki od wycieraczki
Tzn. w silniczku czy koło silniczka gdzieś?
-
Gdzie są przekażniki od wycieraczki
Panowie w którym miejscu znajduję się przekaźnik od tylnej wycieraczki,jest to 530d rok 2000 z grudnia.Proszę o pomoc ponieważ nie działa mi tylna wycieraczka wraz z spryskiwaczem. Pozdrawiam i Dziękuję!!!!
-
Tylna wycieraczka
Przypomnę tylko że to jest 530 kombi (2000 rok) i nie działa tylna wycieraczka i spriskiwacz I tak jak radziliście sprawdziłem kable na zagięciu i na moje oko wszystko ok. zamek od klapy ładnie się zamyka i dociąga więc nic nie regulowałem,bezpieczniki też zostały sprawdzone Wydaje mi się że nie dochodzi prąd do silniczka.Może jakiś przekaźnik?Jak tak to gdzie on się znajduję?
-
Przerobienie Navi
Gdzie o tym pieszą o tej skrzyni że uczy się stylu jazdy bo nie mogę tego znaleźć? czy to jakaś bujda?
-
Tylne wycieraczki nie działają
Ok. posprawdzam te rzeczy i dam znać. Dzięki!!!
-
Tylne wycieraczki nie działają
Koledzy wogóle nie działają z tyłu wycieraczka jaka może być przyczyna? Po rozebraniu silniczek ok. oraz bezpieczniki też.A i potrzebuję jeżeli ktoś posiada przetłumaczony schemat bezpieczników.
-
Parktronick oraz DVD
Następne pytanie moje jest czy można podłączyć wzmacniacz oraz tubę do tej dużej navi? I co trzeba dokupić abym mógł odtwarzać płytki z filmami dvd ? Pozdrawiam!!!
-
Problem z Parktronicem oraz DVD
Sorki że dopiero odpisuję ale nie było mnie.Nie bardzo się na tym znam więc powiem o co mi chodzi z DVD.Chciałbym do tego ekraniku który znajduje się w bertuni zamontować coś aby oglądała moja pociecha bajki np. z płytki.
-
Płytka do Navi
Przepraszam!!! poszedłem na łatwiznę