Nie działały mi spryskiwacze i odkryłem że pod maską cieknie na połączeniu przewodów takim białym plastikowym kolankiem. Gdzieś się zgubił klips. Wyrzuciłem więc rzeczone kolanko i połączyłem przewody (przewód z pompy z przewodem z dyszami) łącznikiem. Ale psika bardzo słabo, bez ciśnienia. Teraz pytanie... czy to kolanko ma jakieś decydujące znaczenie? Nie wiem... trzyma ciśnienie, czy coś? Jeśli tak, to jaka to konkretnie część jest?