-
[E39] ABS i ASC oraz Halogeny
W poniedziałek jade do mechanika sie dowiedzieć, wtedy opisze co wyszło
-
[E39] ABS i ASC oraz Halogeny
Blad pompy sprzężenia wstecznego, ten mi wyskoczyl jak dobrze sprawdzałem.
-
[E39] ABS i ASC oraz Halogeny
Blad wychodzi 15 Pompa powrotna, odczytuje z abs przez program delphi
-
[E39] ABS i ASC oraz Halogeny
Pompa powrotna mi wyskakuje na komputerze. Sprawdzałem czujniki abs, pompe, samego sterownika nie moge odłączyć chociaz przelutowalem inny to tam wszystko niby grało, wtedy wymieniłem tez cala pompe. Wymieniałem sterowniki abs który znajduje się przy schowku pasażera.
-
[E39] ABS i ASC oraz Halogeny
Ogolnie zrobilem wszystko tak jak rozpisałeś i dalej mam te błędy, nie wiem czy zrobiłem cos zle
-
[E39] ABS i ASC oraz Halogeny
Czy po wszystkim trzeba dodatkowo usuwać blad na komputerze?
-
[E39] ABS i ASC oraz Halogeny
Mam taka podrobe delphi do podpinania do komputera pod maska i nie wiem czy zadziała to pod nim wlasnie, chuba ze wezme vaga i zlaczke obd, tylko gdy próbowałem się połączyć nie reagowało nic.
-
[E39] ABS i ASC oraz Halogeny
Jakies krok po kroku, program mam pobrany tylko mialem problem z połączeniem sie z autem
-
[E39] ABS i ASC oraz Halogeny
Czy mógłbym prosić o pomoc przy wlasnie kodowaniu tym programem? Posiadam tylko komputer z wejściem OBD
-
[E39] ABS i ASC oraz Halogeny
Na poczatku posiadam BMW E39 520i 97 rocznik. Witam, zakładam ten temat w sprawie problemu z ABS oraz ASC, z tego co mi wyskakuje na komputerze to problem z pompą wspomagania. Została ona wymieniana i teraz tutaj prośba. Słyszałem że trzeba ją zakodować no i czy ktoś mógłby polecić jakiś program do tego oraz opisać krok po kroku jak to wszystko zrobić. No i teraz druga sprawa, gdybym zamontował do BMW e39 520i 97 rocznik Halogeny to czy byłaby możliwość zamiast na przeciwmgielne dać je jako światła dzienne?
-
Bmw e39 pompa powrotna
Mam pytanie a gdzie mogę znaleźć wlasnie ta pompe i jak ona wygląda
-
Bmw e39 pompa powrotna
Wyskakuje błąd 15 pompa powrotna to wszystko, lutowałem nową płytkę w pompie abs nic nie dało, wymieniłem tez cala pompe to samo. Nic się nie zmienia, po skasowaniu znika na chwilę ale gdy się ruszy znow sie zapala
-
Bmw e39 pompa powrotna
witam mam problem z bmw e39 520i 97 rocznik. Chodzi o to ze wyskoczyl mi blad abs i kontroli trakcji, sprawdzaliśmy czujniki abs, tam było wszystko dobrze, na komputerze wyskakuje błąd pompy powrotnej.