Proszę o opinie na temat tego ogłoszenia - wszystkie uwagi są dla mnie bardzo cenne , bo nie miałem do tej pory samochód marki BMW . Może już ktoś z forum był obejrzeć te auto i może się podzielić opinią ? Z góry dziękuję za wszelkie uwagi ;) nr vin : WBAPB51010WD35401 , daty pierwszej rejestracji jeszcze nie dostałem ( chyba dopiero wieczorem dostanę ) https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x3-ID6CUrvz.html?fbclid=IwAR3HWEqjlQWnD3VaGd0S-IFzHqmow93iapn5bX6HNNxqKG7--s83qFNwUjY#97e73fe752