Witam wszystkich. Mam jedno pytanko odnośnie FRM2 . Jestem po zmianie na FRM 2 z tego podstawowego XE i mam problem . Wszystko jest zakodowane pod FA Vin wpisany tylko problem jest z długimi światłami które nie świecą podczas włączonych xenonów i brak ringów na ekranie święcą błędy właśnie postojówek. Szukałem jakiś informacji po forach ale nic nie udało mi się znaleźć jakiegoś kodowania czy cokolwiek. Czy jest szansa zrobić to NCSem czy trzeba po przekładać piny w kostkach ? Z góry dzięki za pomoc :) Pozdrawiam :D