Witam! Koledzy tak jak w temacie. Mam duży ekran w BMW e39 i podczas wyszukiwania stacji radio nadaje im nazwy typu: LOCAL-1, LOCAL-5 itd., a nie np. RMF FM, radio ZET chociaż działa RDS wciąż pozostaje LOCAL. Łatwiej byłoby wybrać stację po nazwie, a nie jakimś przypisanym numerze. Jak można to zrobić? Jak odbywa sie to u Was? Ja po włączeniu nawet mam np. Eske i radio Mayja :) podpisane, ale większość niestety zostaje LOCAL :?