Skocz do zawartości

Wojciux1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wojciux1

  1. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    https://www.youtube.com/watch?v=57eY07aSX3U&feature=share&fbclid=IwAR0pWpaCDiazaqtTY37WZ6DuZ_yeeL9i2DOZGGVn-4KrEc0FNpkM2rp3flU
  2. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    Dodaje filmik na yt zaraz podam linka,robilem dodajac gaz,ponieważ lapek musi byc caly czas pod ładowarką i nie moglem nagrać podczas jazdy
  3. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    https://zapodaj.net/8d9e1bbe36770.jpg.html https://zapodaj.net/3b5672d93bfc0.jpg.html
  4. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    Jeszcze pytanko czy na końcówce weza co wchodzi od filtra powietrza do turba tam powwinna byc opaska? Bo u mnie nie ma, ten plastikowy
  5. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    Moze dzis mi sie uda ogarnąć z inpą to wam podeślę linka,bo na yt wstawię filma,a co do tych poduszek od podciśnienia to jakis gruby proboem ?
  6. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    Położyłem sie dzis pod bete i zauważyłem taki wezyk w oplocie kolo poduszki pociągnąłem za niego i leciutko sam bez żadnych problemów wyszedł https://zapodaj.net/d1718e2b45d3d.jpg.html https://zapodaj.net/5eb8af4bab4bc.jpg.html
  7. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    Zaślepiłem go jechałem na trening teraz i po 10km auto wgl nie mialo mocy maksymalnie 80km/h a rozpędzał sie dłużej niz corsa 1.2 zgasilem go założyłem wężyk na egr i teraz jest dobrze ,nie wiem moze jakis blad wywaliło...moglem gi tylko zgasić i odpalić bez zakladania wężyka,ale to właśnie bylo chyba przez jego zaslepienie,no nigdy takiego czegos nie miałem jakby ją coś trzymało
  8. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    Ale przy tym co idzie do egr nie ma nic
  9. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    Jest
  10. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    U tego goscia na filmiku chociaż on pracował a u mnie sie nawet nie ruszył przez 5min,a u tego kolesia bylo widac jak wychodzi o soe chowa
  11. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    To ciekaww czemu w ogóle nie mam podciśnienia w tym wezyku...i wywala mi bład egr^u
  12. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    Jest szansa, ze Jak to zalsepie problem minie z brakiem mocy?
  13. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    Czyli tylko to założyć nic więcej nie robić? Czy trzeba jakies kostki rozlączyc? Czytalem ze nawet auto lepiej ciągnie z początku
  14. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    https://allegro.pl/oferta/zamiennik-zaslepka-egr-bmw-2-0-2-5-3-0-d-m47-m57-8867968118?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci|1539874513|g|m&ev_adgr=|106388987489|446095758675|&utm_term=aud-389724427358:pla-461336306071||-|-1011594|&utm_content=|pla|mc:130778128-p:8867968118|&gclid=EAIaIQobChMI_La83rjQ6gIViJSyCh1s3QGnEAQYASABEgJ8iPD_BwE
  15. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    Siemka sorki,ze dlugo sie nie odzywałem, ale miałem sprawy rodzinne.ogolnie to zamówiłem dzis takie cudo i bede sprawdzał czy bedzie różnica jak juz to zrobie to wtedy podjadę na inpe do ziomka,mam pytanie czy egr bede musial jechac skasować na specjalny komp? Czy nic nie bede musiał z tym robić? I jeszcze jedno czy wystarczy jak zalsepie tą chlodniczke ? Tymi zaślepkami? Bo juz mn wkuriwa teb egr..
  16. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    A skad jestes? Ja wlkp
  17. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    Bo przerzuci chyba w sumie nie wiem, ja zawsze na sporcie jezdze
  18. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    Ooo spoko dam ci znac
  19. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    Bede telefonem nagrywał a na zapodaj nie dam rady chyba wrzucić filmu,spróbuje ją przeciągnąć na tej trójce ale pewnie sama mi przerzuci an 4
  20. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    Wężyki spiete na opaski gumowe jutro zadzwonię do kolegi czy bedzie miał czas podpiąć kompa i co mam sprawdzić? Które analogi pod obciążeniem, a które na jałowym?
  21. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    Czyli ten egr dziala dobrze? Tam praktycznie nie ma podciśnienia w tym wężyku na wyższych obrotoach nawet nie wzrasta takie aby aby ledwo ledwo ciagnie praktycznie wcale
  22. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    A no i żadnych spalin u mnie nie widać
  23. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    I nic sie nie dzieje ani sie nie otwiera ani nie zamyka
  24. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    https://zapodaj.net/bfd63c71fd6e8.jpg.html Na zapalonym i zgaszonym ta sama pozycja grzybka
  25. Wojciux1 odpowiedział(a) na Wojciux1 temat w E39
    Mam zdjąć gumową rure zapalic auto i ten maly wezyk ma byc zaślepiony?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.