Treść opublikowana przez Wojciux1
-
Bmw e39 530d brak mocy
https://www.youtube.com/watch?v=57eY07aSX3U&feature=share&fbclid=IwAR0pWpaCDiazaqtTY37WZ6DuZ_yeeL9i2DOZGGVn-4KrEc0FNpkM2rp3flU
-
Bmw e39 530d brak mocy
Dodaje filmik na yt zaraz podam linka,robilem dodajac gaz,ponieważ lapek musi byc caly czas pod ładowarką i nie moglem nagrać podczas jazdy
-
Bmw e39 530d brak mocy
https://zapodaj.net/8d9e1bbe36770.jpg.html https://zapodaj.net/3b5672d93bfc0.jpg.html
-
Bmw e39 530d brak mocy
Jeszcze pytanko czy na końcówce weza co wchodzi od filtra powietrza do turba tam powwinna byc opaska? Bo u mnie nie ma, ten plastikowy
-
Bmw e39 530d brak mocy
Moze dzis mi sie uda ogarnąć z inpą to wam podeślę linka,bo na yt wstawię filma,a co do tych poduszek od podciśnienia to jakis gruby proboem ?
-
Bmw e39 530d brak mocy
Położyłem sie dzis pod bete i zauważyłem taki wezyk w oplocie kolo poduszki pociągnąłem za niego i leciutko sam bez żadnych problemów wyszedł https://zapodaj.net/d1718e2b45d3d.jpg.html https://zapodaj.net/5eb8af4bab4bc.jpg.html
-
Bmw e39 530d brak mocy
Zaślepiłem go jechałem na trening teraz i po 10km auto wgl nie mialo mocy maksymalnie 80km/h a rozpędzał sie dłużej niz corsa 1.2 zgasilem go założyłem wężyk na egr i teraz jest dobrze ,nie wiem moze jakis blad wywaliło...moglem gi tylko zgasić i odpalić bez zakladania wężyka,ale to właśnie bylo chyba przez jego zaslepienie,no nigdy takiego czegos nie miałem jakby ją coś trzymało
-
Bmw e39 530d brak mocy
Ale przy tym co idzie do egr nie ma nic
- Bmw e39 530d brak mocy
-
Bmw e39 530d brak mocy
U tego goscia na filmiku chociaż on pracował a u mnie sie nawet nie ruszył przez 5min,a u tego kolesia bylo widac jak wychodzi o soe chowa
-
Bmw e39 530d brak mocy
To ciekaww czemu w ogóle nie mam podciśnienia w tym wezyku...i wywala mi bład egr^u
-
Bmw e39 530d brak mocy
Jest szansa, ze Jak to zalsepie problem minie z brakiem mocy?
-
Bmw e39 530d brak mocy
Czyli tylko to założyć nic więcej nie robić? Czy trzeba jakies kostki rozlączyc? Czytalem ze nawet auto lepiej ciągnie z początku
-
Bmw e39 530d brak mocy
https://allegro.pl/oferta/zamiennik-zaslepka-egr-bmw-2-0-2-5-3-0-d-m47-m57-8867968118?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci|1539874513|g|m&ev_adgr=|106388987489|446095758675|&utm_term=aud-389724427358:pla-461336306071||-|-1011594|&utm_content=|pla|mc:130778128-p:8867968118|&gclid=EAIaIQobChMI_La83rjQ6gIViJSyCh1s3QGnEAQYASABEgJ8iPD_BwE
-
Bmw e39 530d brak mocy
Siemka sorki,ze dlugo sie nie odzywałem, ale miałem sprawy rodzinne.ogolnie to zamówiłem dzis takie cudo i bede sprawdzał czy bedzie różnica jak juz to zrobie to wtedy podjadę na inpe do ziomka,mam pytanie czy egr bede musial jechac skasować na specjalny komp? Czy nic nie bede musiał z tym robić? I jeszcze jedno czy wystarczy jak zalsepie tą chlodniczke ? Tymi zaślepkami? Bo juz mn wkuriwa teb egr..
-
Bmw e39 530d brak mocy
A skad jestes? Ja wlkp
-
Bmw e39 530d brak mocy
Bo przerzuci chyba w sumie nie wiem, ja zawsze na sporcie jezdze
-
Bmw e39 530d brak mocy
Ooo spoko dam ci znac
-
Bmw e39 530d brak mocy
Bede telefonem nagrywał a na zapodaj nie dam rady chyba wrzucić filmu,spróbuje ją przeciągnąć na tej trójce ale pewnie sama mi przerzuci an 4
-
Bmw e39 530d brak mocy
Wężyki spiete na opaski gumowe jutro zadzwonię do kolegi czy bedzie miał czas podpiąć kompa i co mam sprawdzić? Które analogi pod obciążeniem, a które na jałowym?
-
Bmw e39 530d brak mocy
Czyli ten egr dziala dobrze? Tam praktycznie nie ma podciśnienia w tym wężyku na wyższych obrotoach nawet nie wzrasta takie aby aby ledwo ledwo ciagnie praktycznie wcale
-
Bmw e39 530d brak mocy
A no i żadnych spalin u mnie nie widać
-
Bmw e39 530d brak mocy
I nic sie nie dzieje ani sie nie otwiera ani nie zamyka
-
Bmw e39 530d brak mocy
https://zapodaj.net/bfd63c71fd6e8.jpg.html Na zapalonym i zgaszonym ta sama pozycja grzybka
-
Bmw e39 530d brak mocy
Mam zdjąć gumową rure zapalic auto i ten maly wezyk ma byc zaślepiony?