Numer to 1183 342 Sam kołnierz wygląda tak https://naforum.zapodaj.net/67dc03618c35.jpg.html i widać że coś o niego się ociera i czuć że uszczelka na korku też stawia opór. https://naforum.zapodaj.net/2d158e4203ca.jpg.html Zauważyłem że ta blaszka z wycięciem na dole co ją zaznaczyłem się przesuwa. Nie wiem czy to jest jej wina bo jak ją ruszyłem to nic się nie zmieniło. Mam podejrzenie że to sprężyna w środku coś nie działa i te dwa ząbki się nie przesuwają przez to ale nie jestem pewny.