Dzięki Randall za sprawdzenie i pomoc.:) Nie mam zamiaru sprzeczać się z tymi informacjami. Raczej mnie zastanawia dlaczego w samochodzie może brakować takiej opcji. Ale to już nie jest tak istotne.
w instrukcji chodzi o pilot (nie o grot kluczyka) bo jest napisane: "Przednią i boczną poduszkę powietrzną pasażera można dezaktywować i aktywować za pomocą wbudowanego kluczyka lub pilotem." Wieć jeżeli jest jakaś opcja wł/wył pilotem to wtedy gniazdo na boku deski może nie być potrzebne.
w instrukcji jest opiasne że jest możliwość włączenia/wyłączenia przy pomocy pilota wiec może jest to powiązane. Instrukcja nie opisuje szczegółów jak to zrobić przy pomocy pilota.
BWM X1 E84 2013 z opcją Keyless - jak włączyć/wyłączyć poduszke pasażera? Na boku deski po otwarciu drzwi pasażera nie ma standardowego gniazda do włączacznia podszuki.
a co ile powinno wymieniać sie olej w BMW x1 28i ?
15 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.