mam bardzo slabe ogrzewanie a nic sie nie zatkalo bo sprawdzalem jaka moze byc jeszcze przyczyna z tego co slyszalem to bmki maja bardzo dobre ogrzewanie
mam bmw E30 rok87 chcialbym wymienic silnik M20 z aparatem zaplonowym w bloku na silnik M20 ale z aparatem zaplonowym w glowicy z roku 90 czy musze wymieniac instalacje i komputer sterujacy moze ktos wie? :?:
mam pytanie: posiadam bmw E30 rok 87 z silnikiem M20 z aparatem zaplonowym w bloku ,chcialbym wrzucic silnik M20 z aparatem zaplonowym w glowicy czy trzeba zmieniac instalacje i komputer sterujacy czy tez nie jesli ktos wie dajcie znac dzieki.
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.