Witam wszystkich nowy na forum a piszę ponieważ mam problem ze swoim BMW . Gdy odpalam auto na zimnym silniku puści chmurę na biało oraz nie równo chodzi po chwili przestaje lecz podczas jazdy gdy próbuje przyśpieszyć auto traci moc i dostaje tak jak by czkawkę przerywa podczas przyspieszania przy tym występuje również pojedynczy stuk porównujący do spalania stukowego dodam tylko ze po zrobieniu kilkunastu kilometrów gdy auto się dobrze nagrzeje problem ustaje i wszystko jest okej mam nadzieje ze ktoś doradzi z góry dzięki i czekam na jakąś podpowiedz pozdrawiam