Witam. Mam problem z akumulatorem. Mianowicie po naładowaniu go do 100% wytrzymuje średnio miesiąc, po czym znowu trzeba go ładować. W ciągu tego miesiąca, gdy akumulator jest sprawny przy odpalaniu silnika samochód potrzebuje czasami kilku sekund aby odpalić. W końcu akumulator rozładowuje się do końca i historia się powtarza.. Czy ktoś z Was miał kiedykolwiek taki problem? Co może być przyczyną? Z góry dziękuję za podpowiedzi!