-
e91 M47 Tłumik końcowy
Proszę czytać ze zrozumieniem. Buda jest ta sama ale w 2.0 nie ma tego uchwytu na wieszak więc trzeba go kupić i przykręcić. Stąd moje pytanie na samym poczatku tematu czy ma ktoś zdjęcie tego uchwytu, żebym mógł zobaczyć w którym miejscu jest przykręcony do budy. Jaśniej się już nie da :)
-
e91 M47 Tłumik końcowy
Wiem, że nie trzeba nic giąć ani spawać, że wszystko pasuje p&p. średnica w 3.0 jest 62mm albo 64mm a 2.0 ma 50mm. Chodzi mi tylko o mocowanie do podłogi drugiego uchwytu tłumika.
-
e91 M47 Tłumik końcowy
Nie uważam żeby moje podejście było „bucowate”. Chciałem uzyskać odpowiedzi na pytania, a nie czytać co by było lepsze :) Odpowiadając na to co napisałeś to w sumie nic nowego się nie dowiedziałem. Bardziej zależało mi na zdjęciu podłogi w miejscu tego uchwytu tłumika, żeby wiedzieć czy jest przygotowane miejsce czy jakaś większa rzeźba. Tak czy tak dziękuję :)
-
e91 M47 Tłumik końcowy
Tego nie jestem w stanie zrozumieć. Nie prosiłem o rady co jest lepiej albo co by było lepsze tylko zadałem konkretne pytanie i oczekuje konkretnej odpowiedzi. Jakby mi się podobała końcówka np. Ulter i chciałbym uciąć aktualną i wspawać nową to chyba nie zakładałbym tego tematu.
-
e91 M47 Tłumik końcowy
Witam. Przeszukałem forum, ale nie znalazłem odpowiedzi czy zdjęcia. Google też przepatrzone. Chcę zmienić oryginalny tłumik końcowy na "dwururkę" z 3.0d. Wiem, że średnica rury jest inna, wiem też że potrzebuję dodatkowego uchwytu i wieszaka. Stąd też moje pytanie. Czy ma ktoś może zdjęcia miejsca do którego trzeba przykręcić uchwyt? A może ktoś przerabiał to u siebie i jest w stanie podpowiedzieć? Z góry dzięki za odpowiedzi i proszę o wyrozumiałość ;)
-
Zamiana lamp przednich
Być może i tak, aczkolwiek lampa wysycha sama po jakimś czasie, jednak po wyschnięciu wygląda tak. A do tego od góry jest zaklejona izolacją i nie wiem czy parowanie to wina tego czy jeszcze jest inna przyczyna.
-
Zamiana lamp przednich
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że zostaje tylko kupno lampy. Czym się kierować przy kupnie? Jakieś numery muszą się zgadzać/trzeba to później programować/itd?
-
Zamiana lamp przednich
Temat pasuje więc podpinam się, żeby nie zakładać nowego. W e91 mam xenon z adaptacyjnym doświetlaniem zakrętów i mam problem z prawą przednią lampą. Widać "plamy" od środka lampy więc pewnie lampa jest nieszczelna, a dodatkowo podczas mycia/deszczu cala paruje. Po odpaleniu wyświetla się błąd podejrzewam właśnie od doświetlania zakrętów, gdyż przedstawia jakby lampę mijania ze strzałkami na boki. Po podpięciu do komputera pokazuje takie błędy: 1. Moduł FRM: Uszkodzony system adaptacyjnego doświetlania zakrętów 2. Moduł FRM: Uszkodzony czujnik wysokości zawieszenia z tyłu 3. Moduł FRM: Awaria komunikacji z modułem sterowania reflektorów po prawej Po odpaleniu lewa lampa normalnie się poziomuje a prawa zero reakcji. Stąd moje pytanie. Czy trzeba wymienić całą lampę czy jest możliwość rozklejenia lampy, żeby ją umyć w środku, skleić i wymienić sam moduł? Czy to nic nie da bo dalej będzie parować? Może ktoś miał podobny problem lub robił coś podobnego i jest w stanie pomóc.