Witam serdecznie, Generalnie mam taki problem ale potrzebuje diagnozy bo może ktoś miał taki sam problem. Podczas jazdy slychac wycie, nie jest to zwiazane jakos z obrotami, czesto przy zjezdzie z górki słychać głośniej to wycie, ciezko mi określić z jakiej strony to dobiega ale na pewno nie jest to ani dyfer ani turbosprezarka. Czytalem, ze MOŻE być to piasta, łożysko. Mial ktoś cos takiego? Czy z tym udać się na wulkanizacje, czy po prostu do zwyklego warsztatu? Mam wrazenie tez, ze po rozgrzaniu silnika to wycie slychac mniej.