Witam, mam problem z moim bmw e92 2,0D 177 2008r Auto ładnie odpala wkreca sie na obroty, lecz pod obciążeniem okolo 2500tys obrotow auto przechodzi w tryb awaryjny i wyskakuje błąd o niskim ciśnieniu na listwie wtryskowej. Auto jest u mechanika zostały wymienione następujące rzecz; pompa paliwa w baku, filtr paliwa, wtryski 4 sztuki sprawdzone na maszynie wszystko ok, listwa wtryskowa wraz z czujnikami, pompa wysokiego cisnienia tez wymieniona na sprawna, oraz ecu przełożony z innego auta byl na chwile zeby zobaczyc czy cos sie poprawi i nadal zero poprawy