Witam. Od razu napisze ze to mój pierwszy automat jak i pierwsze BMW I mam taki problem ponieważ przy ani nianie biegu z D na R i odwrotnie jest uderzenie, dodam też ze występuje to uderzenie przy dodawaniu i odejmowaniu gazu ale tylko przy mocniejszym.I teraz nie mam pojęcia czy może to być jakaś tuleja,wał a może kończy się skrzynia. Pozdrawiam Auto to e46 330xd
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.