-
Wyciek z tylnego mostu (dyfer)
Po liftcie
-
Wyciek z tylnego mostu (dyfer)
Od str. Wału. Nowy oring uszczelnienie i po kłopocie. W tych nowszych już ten defekt wyeliminowali.
-
RING LAMPY H6W
Witam, mam problem chcę wymienić postojowe żarówki w lampie w swojej 3GT, mam model z 2013 r z ringami. Przez nadkole nie mogę znaleźć dojścia gdzie ta żarówka h6w się znajduje. Czy jest jakieś inne dojście? czy ktoś może już wymieniał te żarówki. Z góry dziękuje za konstruktywne odpowiedzi.
-
Nie otwiera się klapa bagażnika
Mam problem klapa bagażnika nie chce się otworzyć z kluczyka i przez przycisk w samochodzie. Słychać że reaguje jest cyknięcie ale nie rozblokowuje zamka. Jest jakieś awaryjne otwieranie klapy w bmw 3gt?
-
Kierownica emulator drgań, wibrator kierownicy
ok dzieki za pomoc
-
Kierownica emulator drgań, wibrator kierownicy
odłączyłem minus na akumulatorze odczekałem 10 minut i w sumie nie udało mi się zdjąć tej pokrywki klaksonu z kierownicy i jak podłączyłem z powrotem to teraz świeci mi się podświetlenie ustawiania świateł z boku na desce i nie gaśnie po zamknięciu auta, ktoś coś wie czemu tak się stało i jak doprowadzić tą usterkę do normalności?
-
Kierownica emulator drgań, wibrator kierownicy
Silniczek już mam odpowiedni, byłem w ASO bo nie chodził mi czujnik utrzymania pasa ruch i martwego pola, diagnosta zidentyfikował problem, że jest uszkodzony czujnik wibracji w kierownicy i nalezy wymienic, dal numer czesc, kupilem oryginal ale zastanawiam sie czy nie wymienic samemu bo w ASO za pierdole zaplace 500zl
-
Kierownica emulator drgań, wibrator kierownicy
bmw 3 gt modern luxury 2.0 disel 185km (f34)
-
Kierownica emulator drgań, wibrator kierownicy
Witam, mam problem padł mi silniczek wibracji w kierownicy, zdiagnozowanao usterkę, kupiłem nowy wiem że znajduje się pod poduszką powietrzną, czy ktoś wymieniał samemu silniczek?
-
Wyciek z tylnego mostu (dyfer)
Musiales zostawiac samochod czy zrobili to jakims uszczelniaczem na zwyklym serwisowym przegladzie? Jaki koszt?
-
Wyciek z tylnego mostu (dyfer)
witam, mam problem na przeglądzie zauważyłem wyciek z tylnego mostu, żadnych innych wycieków nie ma skrzynia chodzi bez zarzutu. link do zdjęcia https://bluecloud.pro/pobierz/?id=xlG1mkDsgAysDd53Zg3czOESa0NbFYckrm6T1qHmtv5k2m7zeKvNNiRR5b5qrYeps6l2XqD3Qw9wwfwLd04519owTJnx0OOMUITAGPRHyXZbqIBZ0krRU6KgMR1D7mBs czy ktoś się orientuje co to może być jakie cześci należałoby wymienić uszczelnić żeby nie zrobić większego problemu sobie. z góry dzięki za odpowiedzi