Cześć...jestem świeżo po zakupie auta i jest to moje pierwsze bmw, także proszę o wyrozumiałość. Zauważyłem że naderwana jest tylna tuleja mocująca dyferencjał, a do tego sączy się z niej olej/plyn. Przymierzam się do jej wymiany i pytanie, jak dużo mam rozbierania żeby się do niej dobrać??? Przerabiał ktoś z Was ten temat??? https://sklep-bmw.pl/przeglad-czesci/?site-listaczesci/bmw-3-E91N/33_1229/52083/UX91/2030/33/belka-zawieszenia-tylnego Pozycja nr 14