Siema. Mam takie pytanie. Zakupiłem felgi o parametrach 17" , 8,5 J, ET 15. Posiadam wersję nadwozia Sedan. Po założeniu felg wraz z oponami 215/45/17 tak z 1 cm wystaje poza obrys auta. Chciałbym by w miarę siedziało schowane :). Zawieszenie fabryczne. Ktoś może podpowiedzieć czy modyfikować jeszcze z rozmiarem opon ? A może sprężyny obniżające załatwią sprawę ? Czekam na wasze zdanie, ponieważ się na tym nie znam.