Witam , jestem nowy na forum i jak temat byl to przepraszam. Wczoraj mechanik wymienil mi uszczelke pod klawiatura w BMW E46, niestety problem zrobil sie jeszcze gorszym , na starej uszczelce olej ciekl , ale bardzo malo. Po zmianie wszystko zostalo sprawdzone i nic nie cieklo, wiec wsiadlem w auto i pojechalem do domu, po dojechaniu okazalo sie ze cieknie prawie jak z kranu. Jakie sa mozliwosci ze dalej to cieknie i jeszcze gorzej?? Prosze o odpowiedz.