Witam borykam się z problemem od 5 miesięcy . Auto po wciśnięciu przycisku nie odpala , rozrusznik robi pół obrotu i koniec . Raz na jakiś czas odpali ,po wymianie akumulatora i zakodowaniu przez chwilę było ok . Oczyściłem wszystkie masy , zregenerowalem rozrusznik , podmieniałem rozrusznik dalej nic . Po podłączeniu rozrusznika na krótko pali . Prąd na rozrusznik idzie . Odpala na pych. Komputer nie pokazuje żadnych błędów . Ma ktoś jakiś sensowny pomysł czego się teraz czepić ? Bo ja już się poddaje .