Witam, Zamontowałem kamerkę przód+tył i podłączyłem wszystko tak jak w instrukcji montażu którą znalazłem w necie. Problem jest taki, że wszystko działa pod czas jazdy ale pod czas parkowania (jak zgaszę auto to jest komunikat głosowy "nagrywanie w trybie parkowania") kamerka działa przez kilkanaście minut reaguje na ruchy itd a potem poprostu wyłącza się (stan uśpienia samochodu). Zasilanie kamerki podłączyłem pod piny w skrzyńce bezpieczników podane w instrukcji. Pozdrawiam