Witajcie, Co myślicie warto? Cena niezbyt wygórowana ? Wyposażenie ok rocznik ok, co myślicie? Jakieś przygody blacharskie? WBAXX110200y53379 https://www.olx.pl/oferta/bmw-x4-xdrive-CID5-IDFhwL6.html#c0d02a0fcc;promoted Dzięki.
Witam koledzy, co sądzicie o ty BMW f31 WBA3K31060F742193 Jak z przebiegiem , czy coś było robione. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-f31-sport-xenon-nawigacja-ID6CzjYK.html Dzięki. :D
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.