Do auta wyjechaly już wtryski od e60 badz same końcówki będę wiedział jak odbiorę auto w styczniu ,pompa od e60 do tego cały układ zregenerowany paliwowy nowe przewody, egr out kolektor zastąpiony ,nowy dolot z filtrem stożkowym itp
Witam wszystkich Przed świętami padły mi wtryski w 530d 193ps Postanowiłem trochę pomodzic i wjezdzaja dodatki od e60 a w kwietniu turbo hybrydowe i większy interkuler Natomiast mam problem auto jest w automacie jest to skrzynia gm do 410 nm, jest opcja na swap skrzyni od e46 6b ale chciał bym zostać przy automacie czy znacie może jakaś fajna skrzynię pasująca do 3.0 D Docelowo będę uderzał w 450-500 ps
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.