Witam Jestem nowym użytkownikiem na forum i chciałbym się o coś Was zapytać . Jakiś czas temu (5miesiecy) zakupiłem bmw e46 silnik 2.0 benzyna w sedanie , auto jeździ bez zarzutów , silnik pracuje równo nie przerywa , pojawił się taki problem , że jak wyjąłem bagnet to zobaczyłem taki biały osad . Pomyślałem , że uszczelka pod głowicą poszła się .... Ale okazało się , że wszystko z nią dobrze . Jeśli chodzi o płyn chłodzący to wykryliśmy jakąś nieszczelność ale nie ubywa go jakoś dużo . Wiecie może dlaczego pojawił się taki osad ?