-
Jak wprowadzic nawigacje w tryb serwisowy??
u mnie mimo wielu prób ciągle bez efektu - nie wskakują mi ustawienia navi. dc
-
Jak wprowadzic nawigacje w tryb serwisowy??
U mnie to samo ... Wciskam MENU i wielkie NIC !!! Mam MK1 & 4:3. DC :idea:
-
telefon w E39 gdzie karta ??
Mam e38 i u mnie telefon reaguje dopiero gdy włożę karte do czytnika w bagazniku. Przypuszczam, że i w Twoim aucie ten sam moduł jest w bagażniku. Sprawdź - może to coś pomoże. DC
-
Telefon E38
Pytanie: wlasnie zauwazylem ze w module telefonu znajdujacym sie w bagazniku (gdzie wsadza sie karte) jest z boku cos w rodzaju wejscia - gniazda antenowego. Co powinienem podlaczyc pod te gniazdo bo za bardzo nie nadbywa mi kabli. DC
-
Problem z Navigacją w E38
W końcu się udało !!! Postanowiłem całość rozebrać i zrobić najpierw porządek z kablami bo miałem dość spory bałagan w instalacji w bagażniku. Wszystkie urządzenia podłączyłem na nowo i teraz funkcja GPS Navigation wyświetla mi się na ekranie TV. Pokazuje jednak że software CD należy włożyć do czytnika - o jaką płytę chodzi? z mapą ? czy jakiś software do nawigacji? Proszę poradźcie co należy zrobić? Z góry dziękuję. Z poważaniem Dariusz C.
-
Problem z Navigacją w E38
gdzie na śląsku można dokonać takiego testu - sprawdzić na innym czytniku? DC
-
Telefon E38
Nie, sluchawka jest przewodowa, podlaczona w podlokietniku.
-
Telefon E38
Poradz gdzie znalesc taka instrukcje obslugi. Dzieki za wskazowki - cos dzisiaj poprubuje. DC
-
Telefon E38
tak tez wczesniej wywnioskowalem lecz mialem szczera nadzieje ze to cos innego ale dzis sprawdzile wkladajac karte idea orange do czytnika w bagazniku i na ekranie pojawila mi sie komenda wprowadzenia kodu pin karty a na sluchawce ani rusz - zaden przycisk nie reaguje. Czy to oznacza ze sluchawka jest do wymiany czy to jakas blokada? Zaczynam rozgladac sie za jakims wymiennikiem. Jak cos macie to dajcie znac - kupie ...
-
Telefon E38
Czy ktoś wie co oznacza napis ktory pojawia się na słuchawce telefonu w BMW E38: "Bad Handset"? DC
-
DVD w E38
Dostałem DVD/DivX/MP3 Boschmann i chciałbym je założyć do swojego auta (BMW E38) lecz widzę że obraz jest jedynie czarno-biały. Zmieniłem system w DVD na PAL a kolor pozostaje ten sam. TV w orginalej instalacji jest kolorowy. DVD podłączyłem pod wejście AV na panelu przed tylnimi siedzeniami, poniżej nawiewu. Proszę poradźcie co należałoby zrobic aby uzyskać kolor. Wcześniej miałem DVD Boss i obraz był w kolorze (podłączony do tego samego miejsca). Dziękuję DC
-
Problem z Navigacją w E38
Dzieki za szybką odpowiedz i informacje. Pytanie: gdzie można tego typu sprzęt najlepiej kupić / sprzedać? Z poważaniem Dariusz C.
-
Problem z Navigacją w E38
1. Mam BMW E38 rok prod. 1997 z nawigacja i TV 4:3. Na ekranie nie pokazuje się w ogóle opcja "GPS Navigation" mimo że w czytnik pracuje. Poradźcie co może być tego przyczyną. 2. W niedalekiej przyszłości planuję wymianę 4:3 na 16:9. Co w tym wypadku muszę zrobić (jakie elementy zostaną zmienione)? Jaki to koszt? Proszę o radę. Dziękuję z góry ... :cool2: