No i znowu mi dałeś do myślenia a ledwo, co już się przekonałem.. też bym wołał żeby to miało silnik 2.5 itd., Ale długo już szukam e92 z małym przebiegiem w manualu i cos w miarę młodego (2012) ale po prostu nie ma i tak mogę czekać wieki i nigdy nie kupić to nie salon, że wybiorę wszystko, co bym chciał…
Witam, panowie pomożecie i co sądzicie o niej https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-320i-e92-coupe-m-pakiet-ID6CDSTG.html#gallery-open
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.