Podczas mycia samochodu myjką ciśnieniową z każdych drzwi zaczyna lecieć woda.Wydostaje ona się z miejsca zaznaczonego na zdjeciu https://nfhost.me/image/m81ck Próbowałem też dociągać drzwi ale nie wiele pomogło.Wiecie gdzie szukać przyczyny ?
Od paru dni mam dylemat z wyborem klemy,niby podobne różnią się tylko naklejkami na przewodzie.Powinny być takie same te oznaczenia czy inne też podejdą ?
Taśma też ulega uszkodzeniu ? Dzisiaj zabrałem się za montaż podsufitki i jakoś przez pomyłkę zamówiłem z dużym wycięciem z tyłu gdzie podobno wchodzi też moduł alarmu i teraz pytanie do was.Wychodziły zaślepki z oświetleniem bez modułu ?
Witam miesiąc temu miałem stłuczkę i wystrzeliło poduchy.Teraz mam do was troszeczkę pytań Samochód jest z 2009 roku czy nowy sensor airbag wystarczy tylko podłączyć ? Kupiłem też deskę rozdzielczą po rozebraniu okazało się ,że półka jest inna.Przerabiał ktoś z was i podzieli się jak to wygląda ? Oprócz taśmy w kierownicy coś jeszcze ulega zniszczeniu ?
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.