Witam, Ostatnio patrzylem co się w mojej E90 dzieje pod maską i zauważyłem wyciek jakiegoś płynu. Dolna część chłodnicy jest zachlapania i dolna osłona od strony lewego reflektora. Pod linkiem zamieszczam zdjęcie gdzie jest wyciek. Macie może pomysł co to może być? Poniżej link ze zdjęciem. Link: https://s.amsu.ng/t9X156DH89jN Ps. W samochodzie żadna kontrolka się nie odpaliła, normalnie jeździ.